Užsisakyk DTBA naujienas

Newsletter signup

Palaukite...

Ačiū, kad prenumeruojate!

Paslaugos


Bendradarbiavimo planas

Mūsų stiprybė – mūsų profesionalūs darbuotojai. Dedame visas pastangas, kad paskatintume darbuotojus tobulintis ir lavintis. Motyvuotus darbuotojus skatiname investuodami į jų kvalifikacijos kėlimą, vedantį į sėkmingą karjerą.

ATRANKA. Mūsų bendradarbiavimas prasideda nuo įdarbinimo proceso. Mes žinome, kokių keblumų iškyla ieškant kandidato, geriausiai atitinkančio siūlomų pareigų reikalavimus. Patyrę DTBA specialistai siūlo visapusišką paramą nuo pat pirmojo kontakto su kandidatu darbo vietai užimti. Mūsų atranka prasideda nuo gyvenimo aprašymo, motyvacinio laiško ir darbo paraiškos atrinkimo bei skirstymo į kategorijas. (Nepamiškite pasinaudoti mūsų patarimais, kaip sėkmingai kandidatuoti į naują darbo vietą, skiltyse „Gyvenimo aprašymas. Patarimai“, „Motyvacinis laiškas. Patarimai“.) Griežtai laikomės konfidencialumo. Su atrinktais kandidatais susisiekiame telefonu ir patiksliname reikalingą informaciją. Kandidatai, sėkmingai perėję atranką, kviečiami į darbo pokalbį. Tačiau pasitaiko išimčių, kai tiesioginis darbo pokalbis neįvyksta, jei kandidatas peržengia darbo vietos reikalavimus. Visus atrankos etapus perėję kandidatai gauna darbo pasiūlymą. Visus kandidatus be išimties informuojame apie savo pasirinkimą. Vertiname sąžiningą ir garbingą bendradarbiavimą.

  • Sutarties ruošimas
  • Išvykimo patvirtinimas
  • Pagrindinė informacija

  • Pasitikimas ir pristatymas
  • Darbo apranga
  • Pristatymas į pasirinktą būstą
  • Susitarimas dėl transporto

  • Profesinių tikslų nustatymas
  • Įvertinti ir būti įvertintam

Bendradarbiavimo planas

REGISTRACIJA. Kandidatai, sėkmingai perėję visus atrankos etapus, sulaukia darbo pasiūlymo. Patvirtinę sėkmingą kandidatūrą, suderiname galutines darbo sutarties sąlygas ir terminus, patiksliname informaciją, jei kyla klausimų ar neaiškumų. Patvirtiname kelionę į Stokholmą (darbuotojo patogumui siūlome pagalbą planuojant išvyką). Prieš kelionę DTBA Group filiale yra pasirašoma išankstinė darbo sutartis, kuriai pasiruošti prašoma užpildyti anketą ir atsiųsti el. paštu. Taip pat suteikiama pagrindinė darbui reikalinga informacija apie įmonės struktūrą, taisykles ir naujam darbuotojui priskiriamas atsakomybes naujoje darbo vietoje.

ĮDARBINIMAS. Darbuotojas pasitinkamas įmonės atstovo (informacija ir detalės aptariamos prieš išvykstant) ir nugabenamas į DTBA Construction filialą, kur jis yra pristatomas ir supažindinamas su kolegomis. Prieš atvykstant darbuotojui paruošiama darbo apranga ir avalynė. DTBA darbo apranga visiems darbuotojams priskiriama pagal specialybę ir jos reikalavimus. Aptariamas patogiausias būdas, kaip nukakti į darbo vietą ir grįžti atgal. Šiam tikslui DTBA skiria įmonės transportą, kuriuo kolegos naudojasi kartu. Sutvarkius būtinas procedūras DTBA filiale, darbuotojas apgyvendinamas jam priskirtoje gyvenamojoje vietoje, kurią jis pasirenka pagal poreikius. Pareiškus specialius gyvenamosios vietos pageidavimus, DTBA stengiasi juos įgyvendinti.

AUGIMAS. Talentingiems ir darbštiems darbuotojams padedame panaudoti geriausius savo įgūdžius. Naujam darbuotojui padedame išsikelti profesinius tikslus ir skatiname jį visokeriopai tobulėti. Padedame pagilinti profesines žinias, pagerinti užsienio kalbų žinias arba įgyti naujų įgūdžių pagal DTBA siūlomas mokymosi programas. Augimo ir tobulinimosi procesas yra nuolat vertinamas. Vertiname ir siekiame būti įvertinti. Prašome ir drąsiname darbuotojus išsakyti savo nuomonę arba pasiūlymus pagal parengtas formas. Už gerą darbą ir rezultatus skiriame apdovanojimus ir priedus. Kas pusę metų vertinamas kiekvienas darbuotojas, po to nustatomi nauji tikslai ir lūkesčiai, kuriuos darbuotojai siekia įgyvendinti.


Pasidalink su draugais