Užsisakyk DTBA naujienas

Newsletter signup

Palaukite...

Ačiū, kad prenumeruojate!

DTBA privatumo nuostatos

Apibendrinančiosios nuostatos

Ši privatumo politika taikoma visai DTBA surinktai informacijai, kuomet lankotės DTBA                internetinėse svetainėse ir kai jūs naudojate bet kurio DTBA padalinio teikiamomis paslaugomis. Kai jūs nusprędžiate suteikti DTBA bet kokią informaciją, susijusią su jumis pagal kurią galima atskirti jūsų tapatybę, mes naudosime šią informaciją pagal DTBA Privatumo politiką.

Prašome peržiūrėti šią privatumo politiką atidžiai. Naudojimasis DTBA internetinėmis svetainėmis, mobiliosiomis svetainėmis ir mobiliosiomis programomis numato, kad jūs visapusiškai sutinkate su šioje privatumo politikoje pateikta informacija. Jei vis dėlto nesutinkate su šiomis sąlygomis,       nustokite naudotis mūsų interneto svetainėmis, mobiliosiomis svetainėmis ir mobiliosiomis         programomis. Svetainės, kurioms taikoma privatumo politika:

www.dtbarecruitment.se

www.dtba.se

www.dtbagroup.se

www.dtbadesigns.se

www.dtbacommunity.se

DTBA pasilieka teisę rinkti identifikuojančią informaciją apie jus kai: jūs lankotės DTBA svetainėse ar užsisakote DTBA naujienas. Informacija, kuri yra renkama:

Jūsų vardas, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.

DTBA taip pat gali paprašyti Jūsų pateikti informacija apie savo asmeninius ar profesinius interesus, demografinį statusą, patirtimį susijusią su naudojimusi DTBA paslaugomis, jūsų pageidaujamą susisiekimo būdą, siekiant suteikti Jums aukščiausio lygio paslaugas. DTBA gali pasidalinti jūsų informacija su kitais DTBA padaliniais.

Saugumas

DTBA negali nustatyti asmenų amžiaus, kurie turi prieigą ir galimybę naudotis DTBA internetinėmis svetainėmis, mobiliosiomis svetainėmis ir mobiliosiomis programomis. DTBA yra įsipareigojusi užtikrinti, kad jūsų informacija yra saugi. DTBA įdiegė tinkamas fizines, elektronines ir vidaus valdymo procedūras, norint apsaugoti surinktą informaciją.

Naujienlaiškis

Mes karts nuo karto informuosime jus apie DTBA naujausias darbo pozicijas, artėjančius projektus ir naujas paslaugas naudojant elektroninio pašto adresą, kurį mums pateikėte. Jūs gausite šias naujienas kuomet užsisakysite DTBA Naujienlaiškį Jei nenorite gauti šios informacijos, galite     atsisakyti bet kuriuo metu naudojant nuorodą „Atsisakyti“ gautame Naujienlaiškyje. Gavę prašymą, mes sustabdysime jūsų prenumeratą ir panaikinsime jūsų elektroniio pašto adresą iš platinimo sąrašo.

Pakeitimai šioje privatumo politikoje

DTBA gali keisti šią privatumo politiką. Naudojantis DTBA internetinėmis svetainėmis,                mobiliosiomis svetainėmis ir mobiliosiomis programomis po pakeitimo datos yra laikytinas kaip  sutikimas su patikslintomis sąlygomis. DTBA pasilieka teisę taikyti pakeistus informacijos terminus anksčiau sukauptai informacijai. Jūs turėtumėte perskaityti ir peržiūrėti šį puslapį reguliariai, kad susipažintumėte su naujausiais pakeitimais.


Pasidalink su draugais