Užsisakyk DTBA naujienas

Newsletter signup

Palaukite...

Ačiū, kad prenumeruojate!

Atsiliepimai

Ko gero, esu veteranas šioje įmonėje ir galiu pasidžiaugti ėjęs visus šiuos metus kartu su DTBA kolektyvu bendro tikslo link. Buvau ir tebesu stebinamas, šios įmonės veikla kupina perspektyvų. Esu nagingas žmogus, mėgstu kurti, čia gavau galimybę realizuoti savo įgūdžius. Todėl jaučiuosi įvertintas. Įmonė plečiasi sparčiai, darbuotojų kaita maža. Kas moka ir nori dirbti – bus įvertintas.
Gintaras Bagdonas
Stalius, dailidė
Dirbau daugelyje užsienio statybų įmonių, bet kol kas tik DTBA Construction suteikė man stabilumą. Jaučiuosi tvirtai, žinau, kad visada būsiu užimtas darbu. Esu profesionalus elektrikas, darbas atsakingas, todėl vertinu aiškiai ir sklandžiai vykstantį darbą. Operatyvumas, organizuotumas pristatant medžiagas ir atlyginimas atitinka mano kriterijus.
Aleksandr Maksimčuk
Elektrikas
DTBA dirbu vos 4 mėnesius, tačiau jau esu susidaręs gerą nuomonę apie įmonės veiklą. Kaip svarbiausią aspektą išskirčiau gerą įmonės vadovų organizuotumą, atsakingumą, nuomonės paisymą ir sau keliamus reikalavimus. Labai vertinu įmonės požiūrį į žmogų – šiuo metu yra apmokami mano švedų kalbos kursai. Jaučiuosi skatinamas kilti aukščiau, siekti daugiau ir tobulėti.
Dovydas Bacevičius
Jaunesnysis darbų vadovas
Dirbu šioje įmonėje jau metus ir labai džiaugiuosi būdamas šios komandos dalimi. Esu patenkintas darbu, nes dirbu savo profesinėje srityje. Darbą palengvina nauji darbo įrankiai ir kokybiškos medžiagos. Malonu dirbti šauniame kolektyve, darbuotojai draugiški ir malonūs. Didžiausią įspūdį paliko darbdaviai, kurie rūpinasi savo darbuotojais, investuoja į juos. Man yra suteikta galimybė mokytis švedų kalbos, o tai atveria dideles galimybes tobulėti. Nepaisant mano amžiaus, darbdaviai atsižvelgia į mano talentą ir gebėjimą gerai ir atsakingai atlikti darbus.
Sigitas Skeberis
Statybininkas
Mane pakvietė prisijungti prie šios pradedančios savo veiklą bendrovės prieš dvejus metus. Tada tai buvo tik bandanti užsikabinti ir norinti tapti statybine įmone bene 12 darbuotojų grupė. Dabar jau iki maždaug 35 darbininkų išaugęs kolektyvas atlieka rimtesnius darbus ir didesnes darbų apimtis. Pradžioje buvo sunkumų su darbo įranga, tačiau dabar yra kiekvienam individualiai priskiriamos darbo priemonės, stengiamasi aprūpinti ir darbą palengvinančia bei spartinančia įranga. Turime jauną ir ryžtingą, tiksliai žinantį, ko nori vadovą, Tadą. Norėčiau palinkėti sėkmės ateities darbuose ir stabiliais žingsniais eiti į priekį.
Kęstutis Baranauskas
Statybininkas
DTBA – palyginti jauna, bet sparčiai auganti ir nuolat tobulėjanti įmonė, kurioje darbuotojai vidinę atmosferą gerina savo laisvalaikį leisdami kartu. Vadovų entuziazmas ir noras nuolat įdiegti naujovių bei investicijos į kompanijos gerovę papildomai motyvuoja visą DTBA komandą. Kvalifikuotų darbuotojų pagalba sukuriama gera aplinka naujiems ir mažiau patyrusiems darbuotojams semtis įgūdžių ir taip kelti įmonės atliekamų darbų kokybę. Galimybė improvizuoti ir įgyvendinti savo idėjas darbą šioje įmonėje daro dar įdomesnį!
Martynas Soraka
Darbų vadovas
Atvažiuoja daug naujų darbuotojų ir mano, kad viską moka ir gali. Tačiau Lietuvos ir Švedijos reikalavimai yra gana skirtingi. Maloniai padedame žmonėms perprasti naujus reikalavimus, naujas technologijas, atsakomybę ir požiūrį į darbą. Reikalavimas yra tik vienas – tai noras dirbti. Kolektyvas yra labai draugiškas, vieni kitiems visada ištiesiame pagalbos ranką.
Vladas Aleksandrovas
Ūkvedys

Pasidalink su draugais