Užsisakyk DTBA naujienas

Newsletter signup

Palaukite...

Ačiū, kad prenumeruojate!

Apie mus


DTBA Recruitment nėra tradicinė įdarbinimo agentūra, siūlanti tik galimybę padėti susirasti darbą. Mes siūlome žengti tvirtą žingsnį perspektyvios karjeros link. Nuo pat pirmos savo veiklos dienos įmonė pirmiausia vadovaujasi pagarba savo komandos nariams. Tai pamatinė mūsų vertybė, nes tik gerbdami savo darbuotojus galime pasiekti geriausių rezultatų.

DTBA ženklui priklauso trys bendrovės filialai: DTBA Construction, DTBA Group, DTBA Recruitment. DTBA – nuolat auganti, inovatyvi bendrovė, kuriai rūpi tiek bendrovės, tiek jos darbuotojų augimas ir gerovė. Būtent dėl šios priežasties DTBA Recruitment visuomet ieško išskirtinai darbščių ir labiausiai toms pačioms vertybėms atsidavusių žmonių.

DTBA Recruitment konsultantai vadovaujasi įdarbinimo proceso metodais, specialiai sukurtais DTBA bendrovei, atsižvelgiant į Lietuvos ir Švedijos Karalystės rinkos poreikius. Mes esame atsidavę savo darbui ir kaskart stengiamės įsitikinti, kad kiekvieno kandidato galimybės ir sugebėjimai geriausiai atitiktų mūsų bendrovės poreikius. Mes dirbame be jokių tarpininkų (nebendradarbiaujame su jokiomis trečiosiomis šalimis), tad, sudarant sandorį, dalyvaujate tik Jūs ir mes. Vertindami Jūsų potencialias galimybes įsidarbinti DTBA, visada bendraujame tiesiai ir atvirai.

Kuo DTBA bendrovė ypatinga:

  • DTBA Recruitment nebendradarbiauja su kitomis įmonėmis ir nesiekia trečiųjų šalių tikslų. Mes dirbame tik siekdami savo bendrovės ir savo darbuotojų gerovės.
  • DTBA Recruitment neteikia eilinių įdarbinimo paslaugų. Mes suteikiame savo darbuotojams visapusišką paramą ir pagalbą prieš įdarbinimo procesą ir jo metu.
  • DTBA investuoja į savo komandos ateitį.
  • DTBA yra jauna ir ambicinga bendrovė, siekianti geresnės ateities visai DTBA


Pasidalink su draugais