Užsisakyk DTBA naujienas

Newsletter signup

Palaukite...

Ačiū, kad prenumeruojate!

Motyvacinis Laiškas. Patarimai.

Motyvacinis laiškas daugumai kandidatų yra sunkiausia užduotis kreipiantis į darbdavį dėl pageidaujamos darbo vietos. Žemiau pateikiame keletą patarimų, kurie pagelbės rašant motyvacinį laišką.

 

1.BENDRAS KREIPINYS. Nebūtina nurodyti asmens, atliekančio atranką, vardo ir pavardės, tačiau pasidomėkite specifine informacija apie įmonę, ir įtraukite ją į laišką.

2.PRISISTATYKITE. Įrašykite savo kontaktinę informaciją ne tik gyvenimo aprašyme, bet ir motyvaciniame laiške.

3. KREIPIMOSI TIKSLAS. Prisistatykite kas Jūs esate ir kodėl norite šio darbo? Nurodykite pareigas, į kurias kandidatuojate.

4. KODĖL ESATE GERIAUSIAI TINKAMAS KANDIDATAS ŠIAI POZICIJAI. Trumpai aprašykite turimą darbo patirtį kuri yra susijusi su darbo pozicija. Išvardykite visas priežastis, dėl kurių manote, esate tinkamas šiam darbui. Pabrėžkite būtent tas Jūsų savybes, kurių iš Jūsų tikimasi.

5. BAIGIAMIEJI KOMENTARAI. Pabaikite laišką su stipriu teiginiu. Šiuo momentu galėtume panaudoti informaciją kurią sužinojote apie įmonę ir ją panaudoti kaip priežastį išreiškiant norą prisijungti prie organizacijos.

6. PARAŠAS. Pabaigoje pridurkite tokius teiginius kaip „Mielai susitikčiau pokalbiui jums patogiu metu“. Nepamirškite laiško pabaigoje pridurti „Pagarbiai (su pagarba), Vardas Pavardė“.


Pasidalink su draugais